Circular saw TOTAL TS1161856
Badu Group ID 146
garanted
In Stock
HTW52C9
TOTAL
2 Year
-5%
 Quick Purchasefast-order-whatsapp
 Buy via Whatsapp
  • origonalOriginal product from an official dealer
  • buy no registrationPurchase without registration
  • bank payPayment via bank by account number (for organizations and individuals)
  • warrantyOfficial Guarantee
  • whatsapp Whatsapp
  • telegram Telegram
  • viber Viber
Brand TOTAL
Model TS1161856
Voltage 220V
Power (W) 1,600
Diameter disc 185 mm
Inner diameter 20 mm